אודות

אודות המרכז לפוריות

הכמיהה להורות היא אוניברסלית. נשים וזוגות רבים נתקלים בקשיים בהבאת ילד, בשל סיבות שונות: ביולוגיות, פיזיולוגיות ורגשיות. המרכז לפוריות מאלף ועד טף נותן מענה כולל לנשים ולזוגות לכל נושאי הפוריות ורפואת העובר, החל מהרצון להרות ועד לשלב הלידה עצמה. לשם כך ריכזנו במרפאה את כל אמצעי האבחון והטיפול הדרושים לבירור בעיות הפוריות השונות באישה ובגבר. כמו כן, אנו מבצעים את כלל הבדיקות הכרוכות במעקב היריון מלא, שיעניקו לכם בדרך בטוחה ומוקפדת בדרך להורות - הכל תחת קורת גג אחת. 

חזון המרפאה

מרכז "פוריות מאלף ועד טף" הוקם לפני 25 שנה על ידי ד"ר איתי בר-חוה, וזאת על מנת לתת מענה כוללני לכל מי שזקוק/ה לעזרה בהקמת משפחה.

המרכז הוקם מתוך הבנה עמוקה ומתוך רצון לסייע לנשים לתכנן את מסלול חייהן (הגשמה עצמית, הורות, זוגיות וקריירה), מתוך הבנה שהמטופלת יודעת מה נכון עבורה, וכן מתוך הבנה כי החיים מגלגלים לפתחנו אירועי חיים צפויים יותר וצפויים פחות.

 תפקידנו להנגיש את המידע המקצועי, להקשיב, לסייע, לייעץ ולהמליץ על האפשרויות השונות העומדות לפניה. 

הכל תחת קורת גג אחת

המטרה שעומדת בראש מעיינינו היא מתן מענה כוללני לנשים ולזוגות לכל נושאי הפוריות ורפואת העובר, החל מרצונם להרות ועד ללידה עצמה. לשם כך ריכזנו במרפאה את כל אמצעי האבחון והטיפול הדרושים לבירור בעיות הפוריות השונות באישה ובגבר. כמו כן, אנו מבצעים את כלל הבדיקות הכרוכות במעקב הריון מלא שיעניק לכם דרך בטוחה ומוקפדת בדרך להורות - הכל  תחת קורת גג אחת. צוות המרפאה מורכב מרופאים בכירים. רופאים אלו מגיעים  ממרכזים רפואיים שונים, והם בעלי הכשרה רחבת היקף הן בתחומים משיקים, והן בתחומים ייחודיים לכל אחד מהם. אחד העקרונות המרכזיים של המרפאה הנו מתן מענה כוללני בתחומים משיקים לרפואת הפוריות והעובר לרבות מעבדת זרע, ייעוץ דיאטני, אקו לב-עובר, ייעוץ גנטי, ייעוץ אנדוקרינולוגי, תמיכה נפשית וייעוץ הנקה. לשם כך גייסנו תחת קורת גג אחת מומחים מן השורה הראשונה בתחומים אלו. המרכז ממוחשב ומצויד במכשור רפואי משוכלל המאפשר אבחון וטיפול מצבים רפואיים מורכבים ושונים.

מלווים אתכם כל הדרך להורות

המרכז  לפוריות מאלף ועד טף נוקט באסטרטגיות הבאות:

  1. גישה כוללנית (כל הבירורים והטיפולים תחת קורת גג אחת).
  2. צוות מקצועי המוכשר בקפידה. שלב הקבלה למרפאה כולל מעבר קפדני אחר כל היסטוריית הטיפולים שלכם תוך התייחסות לרקע הרפואי.
  3. הייעוץ הראשון בו יתבצע סיכום של כל הנ"ל, ובו תתבצע בדיקת אולטרהסאונד מוקפדת של רחמך ושחלותיך, וכן הערכת הרזרבה השחלתית שלך על ידי בדיקת antral follicle count - AFC.
  4. תשומת לב לפרטים הקטנים לכל אורך הטיפול.
  5. טיפול מותאם אישית (ולא לפי פרוטוקולים קבועים ושגרתיים) לכל אחת ואחת.
  6. מעקב הריון מוקפד שמתבצע על ידי שילוב של מספר רופאים (מעקב הריון בארבע עיניים או בשש עיניים במקרים של הריון בסיכון גבוה).

מלווים אתכם כל הדרך להורות

נתקלתם בקשיים בהבאת ילד? אנחנו כאן לשירותכם עם הניסיון, הידע והטיפול המקצועי ביותר.
למידע נוסף ופגישת ייעוץ אנא השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם

מכתבי תודה